Ką čia galima veikti?

Šiandien UTUTI pakeitė statusą iš alpha į beta ir tapo prieinamas viešai, pagalvojome, kad laikas papasakoti ką su juo galima veikti, bei atsakyti į kelis dažniausius klausimus.

Kam UTUTI yra skirtas? UTUTI skirtas kiekvienam studentui, gal netgi tiksliau būtų sakyti kiekvienai studentų grupei, nes naudojant grupių funkciją galima gauti daugiausia naudos.

Kokią naudą galiu gauti iš UTUTI? Visų pirma galima tiesiog surasti savo dalyką ir atsisiųsti failus arba perskaityti dalyko aprašymus wikyje.
Galima pasirinktus dalykus pridėti prie stebimų ir savo profilyje matyti pranešimus apie naujus failus bei pasikeitimus wikyje.
Jei reikalingas bendras el.paštas grupei, galima įkurti grupę, pakviesti grupiokus ir gauti grupės el.pašto konferenciją, failų saugyklą bei grupės dalykų sąrašą.

Naudojame Google groups, kodėl mūsų grupė turėtų pereiti į UTUTI? Priežasčių gali būti daug, štai kelios:

  • Patogesnis apsikeitimas failais.
    Google groups leidžia saugoti tik iki 100 MB failų, UTUTI failų kiekio ir dydžio neriboja. UTUTI leidžia grupuoti failus pagal dalykus ar kitokius katalogus, Google to neleidžia.
  • Grupės ir dalykų integracija.
    Grupė gali pasirinkti kokius dalykus šiuo metu studijuoja, tada galima stebėti pasikeitimus dalykuose bei patogiai dalintis failais su kitomis grupėmis.
  • El.pašto konferencija, keitimasis failais, dalykų wikiai, pranešimai apie pakeitimus — viskas vienoje vietoje.

Jei kas turit daugiau klausimų, rašykit į atsiliepimus.