Moksleiviai irgi dalinasi: ate kuprinei!

Nors mokiniai Ututi dar nenaudoja, tačiau gerus įpročius ugdyti reikia jau dabar: pirmoji mūsų akcija-vadovėlių ir kitos mokyklinės medžiagos mainų mugė “Ate kuprinei” susilaukė nemažai moksleivių dėmesio, tad tuo ir pasidžiaukime.

Birželio 15d. dar priešpiet susirinkome į kiemelį šalia Salomėjos Nėries gimnazijos. Mūsų jau laukė palaikyti idėją ir pagroti pasirengusios grupės “Times’s in” ir “in GVK”. Taigi, išsilankstėme prekystalius (juos “pasiskolinome” iš maximos, o šaunieji pagalbininkai dar ir vardus ant jų užrašė) ir vadovėlių turgus prasidėjo. Parduoti, pirkti, mainytis konspektais ir uždavinynais ar šiaip pasižiūrėti susirinko virš 100 įvairaus amžiaus moksleivių. Mes džiaugiamės, kad daugybė senų vadovėlių išlindo iš stalčių ir ne tik rado naują šeimininką, bet ir leido uždirbti vieną kitą litą ar laimėti bilietus į Skalvijos ir Pasakos kino teatrus.

Ačiū visiems palaikiusiems ir ypač mūsų draugui Augustinui, kuris savo idėjomis mus nuolat inspiravo ir be kurio “Ate kuprinei” greičiausiai nebūtų 😉