Pasukim laikrodį į šiandien

Prieš 4000 metų buvo sukurtas popierius. Tai kasdieniai mūsų konspektai.
Prieš 500 metų buvo atrastas grafitas. Širdis studento pieštukui.
Prieš 57 metus atsirado plastikinis maišelis. Tai mūsų draugas einant į biblioteką.

Tai gal laikas prasukti laikrodį į šiandien? Ututi.lt komanda nusprendė išsiaiškinti, kokie
įrankiai padės studentui gyventi, kaip XXI a. žmogui.

rememberthemilk.com – kad svarbiausios idėjos ir užduotys saugiai nusėstų. Tikriausiai patogiausia, kad kitaip nei popierinė knygutė, rememberthemilk.com moka priminti, kad jau artėja kursinio pristatymo galutinė data 🙂

Išmanesniam studentui jau klasika tapęs ir gmail’o dėka prasimušęs docs.google.com. Naudokis be pirato raiščio ant akies ir nebijok, kad jazminų arbata gali išsipilti ant tavo žaisliuko kietojo disko. Viskas talpinama internete.

Jei viską darom internete tai ir senąsias gerąsias skaidres sudėsime slideshare.net. Net ir patys senamadiškiausi ir net naujoviškiausi dėstytojai galės žiūrėti šedevrus, kada tik panorės.

Panelės sako, kad lyjant lietui lengviau susikaupti. Vaikinai, kad lengviau užmigti. Taigi pagal savo poreikius susikurk tinkamą atmosferą. rainymood.com Ypač praverčia saulėtomis dienomis, kai remember the milk primena apie artėjantį džiugų įvykį.

Galiausiai išnaršę visą internetą grįžtamę į Tėvynę. Ututi kovoja dėl paprastesnio Lietuvos studento gyvenimo. El. laiškų konferencija, grupės ar fakulteto forumas, konspektų įkėlimas… Vienu žodžiu norime, kad studentai bendrautų ir dalintųsi, kuo paprasčiau.

Sek naujienas:
http://facebook.com/ututi