Tarptautinė studentų diena – internete

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Lietuvoje bus minima Tarptautinė studentų diena. Šios šventės tikslas suvienyti visus studentus, nepaisant jų lyties, rasės, kalbos ir tradicijų. Šventės nuotaika užkrėtė visus su studentais susijusius projektus.

Studentišką bendravimą ir dalinamasį skatintis projektas Ututi.lt prisideda prie studentiškų linksmybių, sveikina studentus ir dalina dovanas.Be to, kad šioje internetinėje sistemoje rasi daug nemokamos studijoms naudingos medžiagos, šią savaitę kas penkiasdešimtas naujas Ututi.lt vartotojas atnaujins garderobą – gaus madingus marškinėlius.

Visi tinklapio vartotojai-studentai galės pasinaudoti dovanų kuponu ir gauti daug daugiau vietos savo grupės dokumentams – 5 gb. Atsimink burtažodį – STUDENTDAY.


Tarptautinė studentų diena švenčiama nuo 1941 m., o projektas ututi skaičiuoja antruosius veikimo Lietuvoje metus. Šiuo metu tinklapyje talpina virš 6000 konspektų, tai daugiau nei 35 gb studentams naudingų duomenų. Artimiausiu metu ruošiamasi didesniems pasikeitimams. Ututi tampa specializuotu socialiniu portalu akademinei bendruomenei.