Incidentas nr. 2

Mykolo Romerio universiteto studentė aktyviai naudojosi ututi.lt. Ji įkeldavo dėstytojų skaidręs, savo pačios rašytus konspektus ir visus straipsnius, kurie buvo susiję su konkrečiu studijuojamu dalyku. Kaip supratot, ši studentė buvo geros širdies ir dalinosi su malonumu.

Vieną gražią rudens dieną ji sulaukė dėstytojos Marytės Mildauskaitės (v. p. pakeistas, ututi komandai žinomas) skambučio. Paaiškėjo, kad ji  skambino ne be reikalo.  Dėstytoja pateikė pasiūlymą: „Mano dėstomo dalyko medžiagą gali Ututyje palikti, bet verčiau tu ištrink su Petrutės Petrauskaitės  (v. p. pakeistas, ututi komandai žinomas) paskaitomis susijusius dokumentus.“.  Panelė numanė, kad kitu atveju gali kilti sunkumų egzamino metu, nors ten ir nebuvo dėstytojos autorinė medžiaga, o studnetų sukurtas konspektas su egzamino klausimais ir atsakymais į juos.

Daugiau detalių nežinome, tačiau faktas, kad mergina jautriai sureagavo į tokį skambutį ir ištryne VISIŠKAI VISUS per daugiau nei metus savo sukeltus dokumentus. Tai buvo daugiau nei 500 mb naudingos medžiagos.

Vienintelis tokios poelgio paaiškinimas: Lietuvos studentai yra per daug įbauginti

Brandžioje akademinėje bendruomenėje dėstytojai ir studentai yra kolegos, ir neturėtų vienį kitų bijoti, jų santykiai turėtų būti pagrįsti pagalba ir supratingumu, tačiau Lietuvos studentams dažnas svarbu tik pažymys, kuo naudojasi dėstytojai, nes dėstytojai irgi žmonės ir valdžios troškimas jiems nėra svetimas :/

Išvada

Nereikia panikuoti! Žinoma į dėstytojų prašymą reikia atsižvelgti ir galima pašalinti nepageidaujamą turinį, bet kam trinti failus kurios dėstytoja telefoninio pokalbio metu leido pasilikti? Ututi idėja yra padėti studentams mokytis. Įkeldami konspektus ar kitą medžiagą nusikaltimo nedarote.

p.s. Apie Mykolo Romerio universitetą esame geros nuomonės, tai geras universitetas. Tiesa, įdomių įvykiu pasitaiko visur.