Ututi grupės – forumas ir paštas viename

Nuo pat Ututi pradžios stengėmės sukurti geriausią vietą studentų grupės bendravimui. Žingsnis po žingsnio mūsų grupės tapo vis patogesnės, o po to kai Google nutarė ignoruoti studentų poreikius, gerų vietų grupei bendrauti ir keistis studijų medžiaga poreikis dar padidėjo. Tad mes nesėdim rankas sudėję ir toliau tobulinam u-grupes.

Nauja u-grupių galimybė – bendras grupės el. pašto adresas

Nuo šiol nepriklausomai nuo to, ką parinkote, forumą ar el. pašto konferenciją, jūsų grupė turi bendrą pašto adresą, į kurį gali parašyti ne tik grupės nariai (pavyzdžiui, ir dėstytojas).  Taigi dėstytojas ar kursiokas iš kitos grupės galės paprasčiau pasiekti jus, bet vis dar nežinos, apie ką susirašinėjama viduje.

El. pašto konferencijos moderavimas

El. pašto konferencijos naudotojai turėtų atkreipkit dėmesį, kad nuo šiol galima nustatyti, kas gali rašyti į jūsų grupę (prie grupės nustatymų). Taip pat moderavimo puslapyje (jį mato tik grupės administratorius) galite įvesti atskirus el. pašto adresus, kuriems visada leidžiama rašyti jūsų grupei.

Forumas ir el. pašto konferencija – kuo jie skiriasi?

El. pašto konferencija veikia panašiai kaip Google arba Yahoo Groups. Grupė turi bendrą el. pašto adresą (pavyzdžiui, geriausi@groups.ututi.lt) ir visi grupės nariai gauna laiškus siųstus bendru adresu į savo asmeninius paštus. Kai kažkas atsako į laišką, vėlgi visi grupės nariai gauna atsakymą.

Forumas yra skirtas didesnėms grupėms, kur laiškų tampa tiek, kad nesinori visų gauti į asmeninį paštą. Todėl grupė gali pasirinkti forumą, jame sukurti temas (pavyzdžiui, “Statistikos namų darbai”, “Laisvalaikio aptarimai”, “Svarbios naujienos”), kuriose būtų vedamos atskiros diskusijos. Nariai gali prenumeruotis (gauti pranešimus el. paštu) tik iš juos dominančių temų arba diskusijų. Norint dalyvauti forume vykstančioje diskusijoje reikia nueiti į forumo puslapį.

Tačiau nuo šiol Ututi leidžia pradėti diskusiją forume siunčiant el. laišką – taip dėstytojas ir nebūdamas grupės nariu gali parašyti laišką grupei 😉

P.S. Beje, vis dar priimam jūsų pastabas atsiliepimų puslapyje, padėkit Utučiui tobulėti!