Ututi torto istorija

Seniai seniai, kai rudens semestras buvo neseniai tik prasidėjęs, mes pažadėjome apdovanoti aktyviausią Ututi grupę tortu. Savo pažadų laikomės ir prieš Kalėdas susėdome vertinti, kuri gi grupė yra aktyviausia. Ar ta, kurios nariai parsisiuntė daugiausiai failų?.. 🙂 Ne, mes ieškojome, kuri grupė daugiausiai dalinasi, tiek studijų medžiaga, tiek ir savo mintimis.

Šia prasme aktyviausia išrinkome grupę gana paprastu pavadinimu – “Psichologija”. Ir šiandien esame laimingi, nes išpildėm Ututi torto pažadą ir pabendravome su pačiais aktyviausiais ututininkais.

“Psichologija” – tai VU Psichologijos ištęstinių ir neakivaizdinių studijų studentų (jau turinčių aukštąjį universitetinį išsilavinimą) grupė. Įsikūrusi Ututi tik 2010 m. rugsėjį, jie spėjo jau kelis kartus viršyti failų talpyklos ribas. Mat vieni iš pirmųjų sugalvojo naudoti Ututi dalintis paskaitų audio medžiaga. Vidiniam grupės bendravimui psichologai naudoja Ututi pašto grupes.

Mes buvome sutikti labai šiltai (žinoma, juk nešėmės tortą) ir praleidome šaunią valandėlę su besišypsančiais ir motyvuotais studentais. Dalintis yra daug. 🙂

Tortas psichologams!

Augustinas pozuoja už visą Ututi komandą (kairėje apačioj), torto likučiai (centre) ir šaunioji psichologų grupė.