UTUTI.COM – augame ir keičiamės

Jau beveik dveji metai nuo tada, kai Ututi pradėjo veikti. Per tą laiką mes daug eksperimentavome su šiuo nuostabiu įrankiu: kartais sėkmingai, kartais nelabai – visada ieškodami UTUTI vietos po saule ir Jūsų naršyklėse.

Sukaupę patirties, mes supratome, kad UTUTI reikalingas ne tik studentams ir dėstytojams, bet ir kitiems universitetų, fakultetų darbuotojams. Būtent todėl artimu metu UTUTI žengs pirmus žingsnius nauja kryptimi – taps platforma universitetų ir kitų aukštųjų mokyklų socialiniams tinklams kurti. Kokie pokyčiai laukia?

  • Priklausomai nuo administratorių pageidavimo, universitetų dalykuose ir grupėse sukaupta medžiaga gali tapti prieinama tik tų universitetų studentams.
  • Atsiras daugiau socialinio tinklo elementų – bus galima stebėti ne tik studijuojamus dalykus, bet ir mėgiamus dėstytojus (vėliau ir studentus).
  • Bus daugiau galimybių užmegzti diskusijas: su grupiokais, dėstytojais ir kitais studentais. Jos vyks dalykų, universitetų ir grupių sienose, taip pat prie įkeltų failų ir wiki užrašų.

Kiekvienas naujas vystymo etapas – kaip pavasaris, atnešantis pokyčių ir gyvybės. O kiekvienas pavasaris – tai geras metas apsitvarkyti. Dėl techninių iššūkių, kurie laukia perkeliant dabartinius universitetus į naują UTUTI versiją, nusprendėme perkelti tik pačius aktyviausius.

Kaip nuspręsime, kurie universitetai liks UTUTI dalimi? Šiandien prasideda balsavimas. UTUTI liks tik tie universitetai, kurie surinks bent 500 balsų. Taigi, jei naudojatės UTUTI ir norite, kad Jūsų universiteto socialinis tinklas gyvuotų toliau – balsuokite bei priminkite savo grupiokams, kad balsuotų ir jie.